Útulný tříhvězdičkový Hotel Unterinnerhof leží na krásném panoramatickém místě v části Unterinn, cca 8 km od centra Renonu. Lyžařské středisko Rittner Horn je vzdálené asi 12 km.
K vybavení dobře vedeného hotelu patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (ve veřejných prostorách), restaurace, bar, pizzerie, terasa (podle počasí) a společenská místnost. Parkoviště je k dispozici u hotelu zdarma (dle dostupnosti).
Malé saunovací zařízení (výhledově otevřeno do 31.03.) je vybaveno finskou saunou, kterou můžete jednou na pobyt využít zdarma. Další použití sauny a solária je k dispozici za poplatek.
Pokoje Domácky zařízené pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, TV, připojením k internetu a fénem na vlasy.
Stravování V ceně zájezdu zahrnutá polopenze se skládá z rozšířené snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech. Děti do 7 let obdrží dětské menu. Jednou týdně se v rámci polopenze pořádá večer s pizzou (změny vyhrazeny, viz informace na místě).
domácí zvířata na vyžádání (10 € na den, bez krmiva, pouze malí psi)
–
Elan připravil pro tuto sezónu skvělou nabídku dámských lyží Insomnia. Tyto lyže v bílé nebo černé barvě vám zlepší vaše lyžařské dny a připraví mimořádné zážitky. Dámské lyže Insomnia 10 s profilem Amphibio s odlišenou levou a pravou lyží vám zaručí, že silný výkon nemusí vždy znamenat vyšší hmotnost. Jejich